Четверг, 20 июня 2019 года

USD 26.2000

RUB 0.4020

EUR 29.5000

В Киеве пройдет пресс-завтрак с представителями Vienna Insurance Group

Український ринок страхування консолідується. Усе більшу роль у вітчизняній страховій індустрії відіграють сильні та надійні бренди, а слабкі та маловідомі гравці залишають її. Якщо за підсумками 2016 року на ТОП-20 компаній у секторі non-life страхування припадало 52% чистих страхових премій, то у 2017 році цей показник становив вже більше 60% і сягнув 11,9 млрд грн. у грошовому виразі.

Переважна більшість нових лідерів страхового ринку мають материнські компанії «західного» походження. Саме ці гравці здатні змінити вітчизняну страхову індустрію – впровадити найкращі міжнародні практики та забезпечити достатню надійність страхових операцій, навіть за високої турбулентності українського фінансового сектору.

Одним із системних європейських інвесторів, що присутній на українському страховому ринку вже 13 років, є Vienna Insurance Group, або VIG. Це австрійський страховий холдинг, який діє у 25 країнах Європи, має майже 200-річну історію успішної роботи та є лідером страхового ринку Центральної і Східної Європи протягом останніх 10 років.

В Україні групу VIG представляють 4 страхових бренди: Українська страхова група, СК Глобус, СК Княжа та СК Княжа Лайф. Усі компанії мають бездоганну ринкову репутацію та високі рейтинги фінансової надійності. Їх загальна частка в обсягах чистих премій, зібраних на українському страховому ринку non-life у 2017 році, становила майже 7%. Компанія Княжа Лайф входить до ТОП-10 вітчизняних страховиків життя.

Якою є стратегія VIG щодо подальшого розвитку свого бізнесу в Україні? На які зміни у діяльності українських компаній групи варто очікувати вже найближчим часом? Як це може вплинути на страхову індустрію України в цілому? Відповіді на ці питання можна отримати на прес-сніданку. На заході виступатимуть:

  1. Франц Фукс, Голова Наглядової Ради СК УСГ, СК Княжа та СК Княжа Лайф, Член Правління Vienna Insurance Group, Австрія
  2. Дмитро Грицута, Голова Правління СК Княжа та СК Княжа Лайф
  3. Павло Нельга, Голова Правління СК Українська страхова група

Дата проведення заходу: 13 вересня 2018 року, четвер

Початок: 10.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2A, готель InterContinental Kyiv.

Оставьте свой комментарий

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear:

Комментарии (0)

лента новостей

«Бордеро» — документально оформленный перечень рисков, принятых к страхованию и подлежащих перестрахованию. Содержит их подробную характеристику.