Среда, 24 октября 2018 года

USD 28.0400

RUB

EUR 32.1500

В Киеве пройдет пресс-завтрак с представителями Vienna Insurance Group

Український ринок страхування консолідується. Усе більшу роль у вітчизняній страховій індустрії відіграють сильні та надійні бренди, а слабкі та маловідомі гравці залишають її. Якщо за підсумками 2016 року на ТОП-20 компаній у секторі non-life страхування припадало 52% чистих страхових премій, то у 2017 році цей показник становив вже більше 60% і сягнув 11,9 млрд грн. у грошовому виразі.

Переважна більшість нових лідерів страхового ринку мають материнські компанії «західного» походження. Саме ці гравці здатні змінити вітчизняну страхову індустрію – впровадити найкращі міжнародні практики та забезпечити достатню надійність страхових операцій, навіть за високої турбулентності українського фінансового сектору.

Одним із системних європейських інвесторів, що присутній на українському страховому ринку вже 13 років, є Vienna Insurance Group, або VIG. Це австрійський страховий холдинг, який діє у 25 країнах Європи, має майже 200-річну історію успішної роботи та є лідером страхового ринку Центральної і Східної Європи протягом останніх 10 років.

В Україні групу VIG представляють 4 страхових бренди: Українська страхова група, СК Глобус, СК Княжа та СК Княжа Лайф. Усі компанії мають бездоганну ринкову репутацію та високі рейтинги фінансової надійності. Їх загальна частка в обсягах чистих премій, зібраних на українському страховому ринку non-life у 2017 році, становила майже 7%. Компанія Княжа Лайф входить до ТОП-10 вітчизняних страховиків життя.

Якою є стратегія VIG щодо подальшого розвитку свого бізнесу в Україні? На які зміни у діяльності українських компаній групи варто очікувати вже найближчим часом? Як це може вплинути на страхову індустрію України в цілому? Відповіді на ці питання можна отримати на прес-сніданку. На заході виступатимуть:

  1. Франц Фукс, Голова Наглядової Ради СК УСГ, СК Княжа та СК Княжа Лайф, Член Правління Vienna Insurance Group, Австрія
  2. Дмитро Грицута, Голова Правління СК Княжа та СК Княжа Лайф
  3. Павло Нельга, Голова Правління СК Українська страхова група

Дата проведення заходу: 13 вересня 2018 року, четвер

Початок: 10.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2A, готель InterContinental Kyiv.

Оставьте свой комментарий

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear:

Комментарии (0)

лента новостей

«Перестрахование» — система экономических отношений, в соответствии с которой страховщик, принимая на страхование риски, часть ответственности по ним (с учетом нормативных требований и своих финансовых возможностей) передает на согласованных условиях другим страховщикам с целью снижения риска невыполнения принятых на себя обязательств по договорам страхования.