Среда, 21 февраля 2018 года

USD 26.9000

RUB

EUR 33.0500

Співробітники ДП «Укрспирт» пройшли навчання у сфері закупівель системи Prozorro

19-20 жовтня 2017 року співробітники відділу матеріально-технічного забезпечення державного підприємства «Укрспирт» пройшли навчання щодо роботи у системі Prozorro.

Викладачі – юрист журналу «Радник в сфері державних закупівель» Шаповал Юрій та заступник керівника відділу по роботі з державними організаторами електронного майданчику SmartTender.Biz Золотарьова Катерина.

На тренінгу працівники підприємства дізналися про технічні та юридичні особливості роботи на електронних майданчиках, а також отримали знання про ведення допорогових закупівель. Такі лекції допомагають підвищити професійні навички фахівців ДП «Укрспирт» на високому рівні та забезпечити ефективність роботи.

Як зазначалося раніше у ДП «Укрспирт» з жовтня 2017 року перейшли на використання платформ електронних публічних закупівель для виключення корупційних ризиків при здійсненні постачання підприємства товарно-матеріальними цінностями необхідних у виробництві спирту та забезпеченні діяльності.

«Ефективне використання коштів при здійснені закупівель зменшить корупційні ризики і буде сприяти зниженню собівартості продукції та акумулюванню коштів на модернізацію виробничих майданчиків», - зазначив в.о керівника ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко.

 

Джерело: agroreview.com

Оставьте свой комментарий

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear:

Комментарии (0)

лента новостей

«КАРГО» — в международной практике грузы или имущество, перевозимые морским судном с целью получения фрахта.Во внешнеторговых операциях понятием "карго" обозначаются также грузы в тех случаях, когда не указывается их точное наименование.