Среда, 21 февраля 2018 года

USD 26.9000

RUB

EUR 33.0500

Огляд характеристик газових котлів опалення. Рейтинг популярних виробників від price.ua

На етапі будівництва чи ремонту будинку, перед кожним власником постає питання вибору типу його опалення. Найбільш прийнятним та економним автономним опалювальним пристроєм в Україні є газові котли. Вони дозволяють здійснювати безперебійну подачу гарячої води та опалення приміщень різної площі.

На вітчизняному ринку опалювальних пристроїв представлено безліч модифікацій газових котлів, які відрізняються своїми унікальними характеристиками. Ознайомитися із популярними моделями відомих брендів, їхніми параметрами, порівняти та дізнатися ціни, щоб газові котли купити в Житомирі вигідно можна тут. А щоб було простіше розібратися в виборі відповідного опалювального обладнання, рекомендуємо звернути увагу на наведений огляд характеристик цих приладів.

Типи котлів та їхні відмінності

Газове опалювальне обладнання класифікується за такими параметрами:
1. Потужність.
2. Метод відведення продуктів згорання.
3. Спосіб розміщення та специфіка підключення.

Визначаємо потужність обладнання

Розрахунок потужності газового обладнання можна виконати таким способом:

Потрібно врахувати, що на кожні 10 кв. м. площі необхідно 1 кВт потужності газового обладнання. Це співвідношення можна використовувати при висоті стелі до 3 м та наявності утеплення всієї будівлі. Отримане значення необхідно помножити на поправочні коефіцієнти:
- в залежності від географічного положення: 1-1,1 – для Києва; 1,2 – 1,4 – для більш північних районів;
- від рівня теплоізоляції будинку: 0,7-0,9 – для гарно утеплених; 1 – 1,2 – для середнього рівня; 2-2,5 – для дачних і літніх будівель.

Особливості конструкції та основні типи

За типом установки газові котли поділяються на:
- підлогові установки, які встановлюються просто на підлогу в приміщенні. Вони зазвичай мають дещо більші габаритні розміри, ніж інші моделі, і можуть використовуватись для опалення навіть найбільших будинків, створюючи комфортні умови для проживання.

- навісні установки – це компактні, потужні та ефективні установки, які користуються великим попитом у населення приватного сектору. Головними перевагами таких котлів, крім їх розмірів, є порівняно невисока ціна та естетичний вигляд, що дозволяє встановлювати їх в будь-якому приміщенні, не порушуючи цілісність інтер’єру.

За типом контуру: відрізняють одно- та двоконтурні моделі.

Перші забезпечують опалення будівлі, другі – в змозі не тільки обігрівати повітря, але й підігрівати воду. В свою чергу, двуконтурні котли розділяються на проточні та установки з додатковим бойлером.

Також газові установки діляться в залежності від способу відведення продуктів згорання: на установки з природною та примусовою тягою. Природна здійснюється завдяки наявності димоходу, примусова - за рахунок вбудованого вентилятора. Останні - це котли «турбо», вони мають закриту камеру згорання, яка призначена для видалення продуктів горіння, її ж зовнішня частина використовується для забору повітря.

Найбільш популярні виробники за даними price.ua

На сьогоднішній день лідируючі позиції серед виробників за обсягами продажів та асортименту займають німецькі фірми Bosch, Buderus. За ними йдуть Vaillant та Viessmann. Замикають рейтинг опалювальних приладів італійські бренди Ferroli та Ariston. Окремий випадок - це вітчизняний виробник. Сьогодні деякі наші котли є досить популярними. Наприклад, гарну репутацію навіть за кордоном мають котли від виробників ДАНКО та АТОМ.

 

 

 

Оставьте свой комментарий

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear:

Комментарии (0)

лента новостей

«Агент страховой» — физическое или юридическое лицо, которое действует от имени страховщика и в рамках предоставленных им полномочий.