Суббота, 16 декабря 2017 года

USD 27.5500

RUB 0.4360

EUR 32.2000

Socar може стати надійним партнером ДП «Укрспирт»

Відбулася робоча зустріч в.о. директора ДП «Укрспирт» з директором «Торгового дому Сокар Україна» Андрієм Бичковим з питань співпраці, комерційної кооперації та забезпеченню підприємства газом.

Про це повідомляє прес-служба ДП "Укрспирт".

«Жодного разу Socar не підвів своїх клієнтів. Ми зацікавлені у появі покупців такого рівня. Socar може стати надійним партнером ДП «Укрспирт», - зауважив Андрій Бичков.

«Основна наша мета – це максимальна прозорість у здійснені закупівель. Ми можемо і повинні купувати газ по кращій ціні у надійних партнерів. Ми маємо розглядати вартість газу, яка прив’язана до ціни на біржі, це дозволить нам економити на наших обсягах до 1,2 млн. грн», - підкреслив в.о. директора ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко.

Сторони домовилися продовжити консультації з питань комерційної діяльності.

 

Джерело: agroreview.com

Оставьте свой комментарий

CAPTCHA
Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.
Incorrect please try again
Enter the words above: Enter the numbers you hear:

Комментарии (0)

лента новостей

«ДГО» — Cтрахование ДГО - добровольное страхование гражданской ответственности владельца и/или эксплуатанта транспортного средства, которое осуществляется на случай наступления его гражданской ответственности за убытки, причиненные жизни, здоровью и имуществу третьих лиц в процессе эксплуатации транспортного средства.